CR044712F
MFR.Part #
CR044712F
JLCPCB Part #
C4300527
Description
-55℃~+155℃ 47.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS