RT1210CRB0795K3L
MFR.Part #
RT1210CRB0795K3L
JLCPCB Part #
C4235591
Description
-55℃~+125℃ 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS