CR043R32F
MFR.Part #
CR043R32F
JLCPCB Part #
C4253600
Description
-55℃~+155℃ 3.32Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS