CR043301F
MFR.Part #
CR043301F
JLCPCB Part #
C4017141
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS