SG73P2ERTTD9762D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD9762D
JLCPCB Part #
C7079729
Description
-55℃~+155℃ 750mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS