CR041073F
MFR.Part #
CR041073F
JLCPCB Part #
C4152720
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS