CR041003F
MFR.Part #
CR041003F
JLCPCB Part #
C4253744
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS