CR0251R1F
MFR.Part #
CR0251R1F
JLCPCB Part #
C4345707
Description
-55℃~+155℃ 51.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS