CR025101F
MFR.Part #
CR025101F
JLCPCB Part #
C4254045
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS