CR02101J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR02101J
JLCPCB Part #
C4254241
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS