CR02110J
MFR.Part #
CR02110J
JLCPCB Part #
C4340075
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS