CR021005F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR021005F
JLCPCB Part #
C4254204
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS