CR049103F
MFR.Part #
CR049103F
JLCPCB Part #
C4253615
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS