CR015101F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR015101F
JLCPCB Part #
C5579447
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS