MLX91221KDC-ABR-038-TU
MFR.Part #
MLX91221KDC-ABR-038-TU
JLCPCB Part #
C7456894
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 3.135V~3.465V 33.3mV/A ±38A SOIC-8 Current Sensors ROHS