MLX91221KDC-ABF-025-TU
MFR.Part #
MLX91221KDC-ABF-025-TU
JLCPCB Part #
C7458913
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 3.135V~3.465V 50mV/A ±25A SOIC-8 Current Sensors ROHS