MLX91220KDC-ABF-025-TU
Extended
Manufacturer
Melexis
MFR.Part #
MLX91220KDC-ABF-025-TU
JLCPCB Part #
C7452059
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 4.5V~5.5V 80mV/A ±25A SOIC-8 Current Sensors ROHS