MLX91220KDC-ABR-030-RE
MFR.Part #
MLX91220KDC-ABR-030-RE
JLCPCB Part #
C3684203
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 30A 4.5V~5.5V 66.7mV/A SOIC-8 Current Sensors ROHS