MLX91220KDC-ABF-050-RE
MFR.Part #
MLX91220KDC-ABF-050-RE
JLCPCB Part #
C3684394
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 4.5V~5.5V 40mV/A 50A SOIC-8 Current Sensors ROHS