ZX-XH2.54-8PWZ-GW
MFR.Part #
ZX-XH2.54-8PWZ-GW
JLCPCB Part #
C42441544
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.5mm 22.5mm 250V 3A 5.75mm 7.17mm 8 8P Beige Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-0 XH Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS