ZX-HA2.54-5PWZ-Y
MFR.Part #
ZX-HA2.54-5PWZ-Y
JLCPCB Part #
C22388702
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P 6.37mm 7.17mm Copper alloy PA66 Right Angle Tin XHB Yellow Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS