ZX-XH2.54-3PZZ-R
MFR.Part #
ZX-XH2.54-3PZZ-R
JLCPCB Part #
C22388625
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 5.75mm 7mm Copper alloy PA66 Red Through Hole Tin XH Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS