ZX-XH2.54-2PWZ-R
MFR.Part #
ZX-XH2.54-2PWZ-R
JLCPCB Part #
C22388619
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 5.75mm 7.17mm 7.5mm Copper alloy PA66 Red Right Angle Tin XH Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS