ZX-QC1212-9.5CJ
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-QC1212-9.5CJ
JLCPCB Part #
C7470194
Package
Plugin-4P,12x12mm
Description
-30℃~+80℃ 100,000 cycles 12V 12mm 12mm 2.6N 50mA 9.5mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS