ZX-XH2.54-13PWZ
MFR.Part #
ZX-XH2.54-13PWZ
JLCPCB Part #
C22366174
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 13 13P 1x13P 2.5mm 250V 35mm 3A 5.9mm 7.32mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS