ZX-XH2.54-12PLT
MFR.Part #
ZX-XH2.54-12PLT
JLCPCB Part #
C22366234
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 35mm 3A 5.95mm 7.9mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin XH SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS