ZX-XH2.54-11PWZ
MFR.Part #
ZX-XH2.54-11PWZ
JLCPCB Part #
C22366172
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11 11P 1x11P 2.5mm 250V 30mm 3A 5.9mm 7.32mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS