ZX-QC66-4.5CJ
MFR.Part #
ZX-QC66-4.5CJ
JLCPCB Part #
C7470126
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-30℃~+80℃ 100,000 cycles 12V 2.6N 4.5mm 50mA 6mm 6mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS