ZX-PZ2.54-2-9PUW
MFR.Part #
ZX-PZ2.54-2-9PUW
JLCPCB Part #
C49326236
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 18P 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x9P 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS