ZX-PZ2.54-1-6PWZ
MFR.Part #
ZX-PZ2.54-1-6PWZ
JLCPCB Part #
C7501293
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 6P 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS