ZX-PM2.54-1-8PWZ
MFR.Part #
ZX-PM2.54-1-8PWZ
JLCPCB Part #
C49326180
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 2.54mm 2.5mm 3.2mm 3A 8P Brass Gold Right Angle Side Square Hole Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS