ZX-PM2.54-2-30PY
MFR.Part #
ZX-PM2.54-2-30PY
JLCPCB Part #
C7499356
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x30P 3.2mm 3A 60P 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS