ZX-PM1.27-2-15PU-W
MFR.Part #
ZX-PM1.27-2-15PU-W
JLCPCB Part #
C37328846
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 2x15P 30P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS