ZX-MX1.25-6PZZ-BD
MFR.Part #
ZX-MX1.25-6PZZ-BD
JLCPCB Part #
C53152130
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 3.2mm 6 6P 7mm 9.3mm Beige Copper alloy LCP PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS