ZX-VH3.96-12PZZ
MFR.Part #
ZX-VH3.96-12PZZ
JLCPCB Part #
C22366179
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 250V 3.96mm 3A 47.52mm 7.9mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS