ZX-MX1.25-4PZZ-BD
MFR.Part #
ZX-MX1.25-4PZZ-BD
JLCPCB Part #
C53152128
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 3.2mm 4 4P 6.8mm 7mm Beige Copper alloy LCP PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS