ZX-MX1.25-3PZZ-Y
MFR.Part #
ZX-MX1.25-3PZZ-Y
JLCPCB Part #
C22388575
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x3P 3 3.2mm 3P 4.7mm 5.65mm Copper alloy PA66 PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin Yellow Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS