ZX-FPC-FWX0.5PH240
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-FPC-FWX0.5PH240
JLCPCB Part #
C7419871
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
0.3mm 0.5mm 2mm 40P 50V Bottom Contact Copper alloy Hinged Lid Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS