ZX-5557-4.2-2-4PZZ
MFR.Part #
ZX-5557-4.2-2-4PZZ
JLCPCB Part #
C7541554
Package
Plugin,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 10.15mm 12.9mm 18mm 2 250V 2x4P 4 4.2mm 4.2mm 5A 8P Copper alloy Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Through Hole Tin Transparent UL94V-2 插件,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS