ZX-HA2.54-2PZZ-BD
MFR.Part #
ZX-HA2.54-2PZZ-BD
JLCPCB Part #
C53152096
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 6.38mm 7.5mm 7mm Beige Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 XHB 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS