MJC-0503T-4R7M
Extended
Manufacturer
Me-TECH
MFR.Part #
MJC-0503T-4R7M
JLCPCB Part #
C2934944
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
4.5A 4.7uH 5A 60mΩ ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS