MHP252012-2R2M
Extended
Manufacturer
Me-TECH
MFR.Part #
MHP252012-2R2M
JLCPCB Part #
C2934939
Package
1008
Description
105mΩ 2.2A 2.2uH 2A ±20% 1008 Power Inductors ROHS