CDRH127-220MT
Extended
Manufacturer
Me-TECH
MFR.Part #
CDRH127-220MT
JLCPCB Part #
C2934935
Package
SMD,12x12mm
Description
22uH 3.6A 43mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS