ULR477M1CE11RR
MFR.Part #
ULR477M1CE11RR
JLCPCB Part #
C248451
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS