ULR227M1EF1ARR
MFR.Part #
ULR227M1EF1ARR
JLCPCB Part #
C3007681
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 220uF 25V 28mΩ@300kHz 3.5mm 3A@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS