ULR107M1CE06RR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
ULR107M1CE06RR
JLCPCB Part #
C840170
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 6mm ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS