EGF477M1JI25RR
MFR.Part #
EGF477M1JI25RR
JLCPCB Part #
C697525
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-45℃~+105℃ 12.5mm 25mm 4000hrs@105℃ 470uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS