ERT686M2WK25CB
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
ERT686M2WK25CB
JLCPCB Part #
C3007666
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 25mm 450V 68uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS