ERD336M2WK25RR
MFR.Part #
ERD336M2WK25RR
JLCPCB Part #
C3028811
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 25mm 33uF 450V ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS