ULR337M1CE11RR
MFR.Part #
ULR337M1CE11RR
JLCPCB Part #
C840203
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 330uF 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS